Gümüş markası, ticari hayatına 1985 yılında Ankara’da başlamıştır. Ticari faaliyetinin ilk yıllarını butik ahşap parke mağazası olarak geçiren Gümüş Parke, gelişen teknoloji ile sektöre yeni eklenen ürünleri hızla ürün yelpazesine eklemiş ve tüketicinin zemin kaplamaları konusundaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye başlamıştır.

Gümüş Parke, kaliteli hizmet ve zemin kaplama alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek duruma geldiğinde Ankara’nın ahşap sanayisi Sitelerde ikinci mağazasını açmıştır(2002). Firmamız aynı yıl içerisinde Türkiye’nin önde gelen firmalarından; Kastamonu Entegre AŞ’nin üretimi olan Floorpan markasının İç Anadolu bölge bayiliğini üstlenmeye başlamıştır. Firmamız, İç Anadolu Bölgesinde oluşturduğu bayi ağı ile satış grafiklerini hızla yükselterek bayiliğinin ilk yılında Türkiye satış ikincisi ve takip eden 12 yıl içerisinde de Türkiye satış birinciliği unvanını elde etmiştir.

Gümüş Parke, yaşam şekillerinin değişmesi ve son yıllarda lüks konut sayılarının artması üzerine artan lamine parke taleplerine cevap verebilmek için; Ülkenin önde gelen lamine üreticilerinden Şerifoğlu AŞ’nin bayiliğini de üstlenmektedir. Mağazalarımızda yerli ve ithal lamine alternatifleri ile toptan ve perakende hizmet vermekteyiz.

Gümüş markası, son yıllarda oluşan yoğun talepler üzerine ürün gamını sadece parke ile sınırlı bırakmayıp, Ahşap Merdiven, Deck, Marküteri ve ahşap duvar panelleri gibi dekoratif ve iç mimari ürünleri de ürün gamına ekleyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Gümüş adıyla tek hedefimiz zirveyi hedefleyerek uzun yıllar boyunca kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermektir.